Toronto Sinemanın Yıldızlarını Ağırlamaya Devam Ediyor

Dünya

180220285

Julia Roberts ve Ewan McGeregor ‘August: Osage County’ filminin galası için Toronto Uluslararası Film Festivali’ndeydi. Film bir cenaze dolayısıyla bir araya gelen iki zıt karakterin oluşturduğu karmaşa ve kaosu içeren Weston ailesinin hikayesini anlatıyor. Uluslararası ödüller kazanmış bir tiyatro oyunundan uyarlanan filmin yönetmeni John Wells, yapımcısı ise George Clooney. Film Türkiye’de ise 13 Aralık tarihinde vizyona girecek.

Scarlett Joohansson festivale Gordon Levitt’in “Don Jon” ve Jonethan Glazer’in “Under the Skin” filmleri ile katıldı. İki filmde de birbirinden zıt karakterleri canlandıran oyuncu “20 yıldır film endüstrisinde çalışıyorum ve rolü oynayıp filmi bitirdiğinizde ondan silkinip kurtulmalısınız. Bir projeyi bitirdiğimde kendimi yok edip onu yaşatıyorum, yani kafamı sonraki proje için tamamen boşaltıyorum.”dedi.  Under the Skin yine bir roman uyarlamasıyken oldukça cüretkar sahnelerinin olması dolayısıyla kendisinin en cüretkar filmi olduğunu söyleniyor. Filmin yapımının 10 yıl sürmesi ise oldukça ilginç bir ayrıntı. Gösterim tarihi ise henüz belli değil.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up