Tony Soprano’yu Gerçek Hayattaki Oğlu Canlandıracak

Diziler
8 yıl boyunca büyük bir hayran kitlesi tarafından takip edilen The Sopranos dizisinin sinemaya uyarlanan versiyonunda Tony Soprano karakterinin gençliğini, karaktere hayat veren James Gandolfini’nin oğlu Michael Gandolfini canlandıracak.

Tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesi bulunan ve 1999-2007 yılları arasında yayınlanan Sopranos dizisi sinemaya uyarlanıyor. Klasikleşmiş ekran karakterlerinin başında gelen Tony Soprano karakterine ise James Gandolfini’nin oğlu Michael Gandolfini getirildi.

Babasınının canlandırdığı karaktere can vereceği için onur duyduğunu belirten Michael, bu fırsat için David Chase’e ve yapım ekibine teşekkür etti. Michael’ın dışında Cory Stoll, Billy Magnussen ve Jon Bernethal gibi dev isimlerin kadrosunda yer alacağı film, dizide gördüğümüz orijinal hikayenin öncesine dayanacak.

Konusunun 1960’larda geçmesi beklenen filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up