Tom Holland’lı Spider-Man 3’ye Andrew Garfield ve Tobey Maguire Katıldı

Günün Haberi Hollywood

Daha önce Spider-Man serilerinde yer alan Tobey Maguire ve Andrew Garfield, Tom Holland’ın başrolünü üstlendiği “Spider-Man 3″nin kadrosuna dahil oldu.

Spider-Man çoklu evreni tüm Örümcek-Adam evrenlerini bir araya getirecek yeni bir film ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ekim ayında Jamie Foxx‘un Amazing Spider-Man 2‘da hayat verdiği Electro karakterine yeniden hayat vereceği açıklanan filme, dün itibarıyla Sam Raimi‘nin yönettiği Spider-Man 2‘da Dr. Octopus‘a hayat veren Alfred Molina‘nın dahil olduğu açıklanmıştı. Akabinde Collider’ın haberinde, Marvel,’ın önceki Spider-Man filmlerinin yıldızları Tobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield ve Emma Stone gibi isimleri de filme dahil etmeyi planladığı açıklandı.

Marvel Sinematik Evreni’nin Doctor Strange‘i Benedict Cumberbatch‘in Spider-Man 3‘ye dahil olacağını açıklanmasıyla ortaya atılan “Örümcek-Adam için bir çoklu evren mi yaratılıyor” teorileri, en azından temelde haklı çıkmışa benziyor. Merakla beklenen Spider-Man 3’nin 17 Aralık 2021 tarihinde gösterimde olması planlanıyor.

Kaynak: boxofficeturkiye.com

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up