Tom Holland’lı Chaos Walking’den Poster Yayınlandı

Hollywood Manşet

Tom Holland ve Daisy Ridley’li bilim kurgu filmi “Chaos Walking”den poster geldi.

Yönetmen koltuğuna Doug Liman‘ın oturduğu bilim kurgu filmi Chaos Walking‘den poster yayınlandı. İnternete sızdırılan posterin orijinal olduğu yetkililer tarafından onaylandı.

Başrollerinde son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan genç oyuncu Tom Holland ve Daisy Ridley‘in bulunduğu film, distopik bir dünyada geçiyor. Lionsgate imzalı filmin gösterim tarihi henüz belli değil.

Filmin konusu: Todd Hewitt, insanlık için yeni bir umut olan “Yeni Dünya”nın uzak bir gezegeninde yaşamaktadır. İnsanlık için yeni bir umut olması beklenen “Yeni Dünya”, “Noise” adı verilen bir virüs sebebiyle cehenneme döner. Bu virüs ile herkes birbirinin düşüncelerinden parçaları görebilmektedir. Bu virüs pek çok kişiyi getirdiği sonsuz gürültü sebebiyle deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd çok önemli bir keşif yapar; Viola isimli bir genç kızla karşılaşır. Viola’nın yanında virüs etkisiz hale gelmektedir. Bu birbirleri ile pek de alakası olmayan ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler. Tüm düşüncelerin duyulduğu, tüm hareketlerin görüldüğü bu çevrede kaçmaya ve saklanmaya çalışan Todd ve Viola, geride bıraktıkları hayatları ve yeni dünyaları hakkında birçok gerçeği öğreneceklerdir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up