Tom Hardy’nin Gelecek Projesi Belli Oldu

Hollywood Manşet

Hollywood’un yıldız ismi Tom Hardy, seyirci karşısına Vietnam Savaşı’nı konu alan “The Things They Carried” ile çıkmaya hazırlanıyor.

Legend, Mad Max, Venom gibi filmlerin gözde oyuncusu Tom Hardy, sevenlerinin karşısına The Things They Carried ile çıkacak. Aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanacak olan filmin yönetmen koltuğuna Rupert Sanders oturacak.

Vietnam Savaşı sırasında 23. Piyade Tümeni’nde yer alan asker O’Brien’in yaşadıklarına ışık tutacak olan filmin senaryosunda, Scott B. Smith‘in imzası bulunuyor.

Yapımcıları arasında David Zander, Hardy ve Hardy Son & Baker‘ın bulunduğu filmde sevilen oyuncuya Pete Davidson, Stephan James, Bill Skarsgård, Tye Sheridan, Ashton Sanders, Martin Sensmeier, Moises Arias ve Angus Cloud eşlik edecek.

Başarılı ismi asker olarak izleyeceğimiz filmin prodüksiyonuna 2021 yılında başlanacak. Şimdiden kadrosu ile dikkatleri üzerine toplayan filmin çekimleri Tayland’da gerçekleşecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up