Tom Hardy’li ‘Venom’ Üç Filmlik Seri Oluyor

Genel Hollywood

‘Mad Max’ efsanesi ve ‘Venom’dan tanıdığımız, ‘Diriliş’teki performansıyla ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ dalında Oscar adaylığı kazanan Tom Hardy, başrolünü üstlendiği çizgi roman uyarlaması ‘Venom: Zehirli Öfke’nin üç filmlik bir seri olacağını açıkladı. 

CBM‘de yer alan habere göre ünlü oyuncu serinin üçleme olacağını açıkladı. “Ne isteniyorsa açığım. 3 film için anlaştık. Yani bu çok açık bir anlaşma. İnsanların tepkilerinin ne olduğunu göreceğiz. Bence harika bir karakter. İkisini de oynamayı seviyorum. Bu Sony’nin Venom evreni.” diye konuşan oyuncu, devam halkası dedikodularını da açıklığa kavuşturmuş oldu. “Hepimiz bağımsız bir evren olması için hazırız.” diyen oyuncu, Sony’nin daha sonraki bir tarihte eklemek istediği her şey için bir temel yaratıldığını söyledi.

Ruben Fleischer’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Venom: Zehirli Öfke’nin oyuncu kadrosunda usta oyuncu Woody Harrelson, 4 Oscar adaylığı bulunan Michelle Williams, Riz Ahmed, Jenny Slate, Reid Scott ve Scott Haze yer alıyor.

Hardy’i simbiyoz hâlinde yaşayabilen ve adrenalinle beslenen uzaylı bir organizma Venom’la bedenini paylaşan çizgi roman karakteri Eddie Brock olarak karşımıza çıkaracak film bu sene 5 Ekim’de gösterime girecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up