Tom Hanks’li News of the World’den Fragman Yayınlandı

Günün Haberi Hollywood

Tom Hanks’in başrolünü üstlendiği “News of the World” filminden altyazılı fragman geldi.

Yönetmen koltuğuna Jason Bourne, The Bourne Ultimatum, The Bourne Supremacy gibi aksiyon filmlerinin başarılı yönetmeni Paul Greengrass‘ın oturduğu News of the World filminden altyazılı fragman yayınlandı.

Paulette Jiles‘in Ulusal Kitap Ödülü finalisti ve en çok satan romanından uyarlanan filmin başrolünü Forrest Gump, Cast Away ve Saving Private Ryan gibi filmlerin Oscar ödüllü oyuncusu Tom Hanks üstleniyor.

Teksas’ın geniş arazilerinde, Kiowa halkı tarafından altı yıl önce ele geçirilen ve kendilerinden biri gibi büyütülen 10 yaşındaki Joanna ile yüzbaşının yolları kesişmesini konu alan filmin senaryosunda, Paul Greengrass ve Luke Davies‘in imzası bulunuyor.

Yakında seyirsiciyle buluşacak filmin oyuncu kadrosunda Tom Hanks‘e Helena Zengel, Neil Sandilands, Fred Hechinger ve Mare Winningham gibi isimler eşlik ediyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up