Tom Hanks Yeni Filmi İçin Saçlarını Kazıttı

Hollywood Manşet

Oscar ödüllü oyuncu Tom Hanks, Elvis Presley filmi için saçını ve sakalını sıfıra vurdu.

Usta oyuncu Tom Hanks, gelecek film projesi için saçını ve sakalını tamamen kazıttı. BBC yayını The Graham Norton Show’un yeni yıl programına katılan Tom Hanks, Elvis filmde Elvis Presley’in menajeri Tom Parker’ı canlandıracağını ve karaktere benzemek için saç ve sakalını tamamen kazıttığını açıkladı.

Film çekimleri için Avustralya’da olan Hanks, programa şapkasıyla katıldı. Ödüllü oyuncu yaptığı konuşmasında “Size Colonel Tom Parker’ı canlandırmak için sahip olmam gereken korkunç tıraşı göstereyim. Şuna bak korkunç… Bunu görüyor musun? Şuna bak!” dedi. Sözlerinin ardından şapkasını çıkarıp kafasını gösteren Hanks, “Sadece çocukları korkuttum. Özür dilemek istiyorum” diye konuştu.

Warner Bros. Pictures tarafından çekilecek filmde Elvis Presley‘i ABD’li oyuncu ve şarkıcı Austin Butler canlandıracak. Olivia DeJonge ise Presley’in eşi Priscilla Presley’i oynayacak. Filmin 5 Kasım 2021‘de vizyona girmesi planlanıyor.

Kaynak: ntv.com.tr

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up