Tom Hanks, Koronavirüs Sürecinde Yaşadıklarını Anlattı

Hollywood
Geçtiğimiz ay koronavirüs hastalığına eşi Rita Wilson ile yakalanan ve tedavisinin ardından eski sağlığına kavuşan Tom Hanks, karantina sürecinde yaşadıklarını paylaştı.

Tom Hanks, eşi Rita Wilson ile Avustralya‘da film çekimi sırasında koronavirüse yakalandığını instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Tedavi sürecinde karantinaya alınan oyuncu ve eşi, kısa sürede eski sağlığına kavuştu.

İlk kez hastalık süreciyle ilgili The National Defense Radio Show‘a konuşan Hanks, eşinin hastalığı daha ağır geçirdiğini belirtti. “Rita benden daha zor bir zaman geçirdi. Yüksek ateşi vardı. Tat ve koku alma duyusunu kaybetmişti. Midesi bulanıyordu, yataktan bir yere ulaşmak için yerde sürünmek zorunda kalıyordu. Bu bir süre devam etti” diyen oyuncu, eşine oranla kendisinde yalnızca bazı vücut ağrıları ve halsizlik belirtileri olduğunu da ekledi.

Hanks ve Wilson tedavi süreçlerinin ardından Los Angeles’taki evlerine döndüler.

Kaynak: Variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up