Tom Hanks ve Rita Wilson Koronavirüsten Kurtuldu

Günün Haberi Hollywood
Geçen günlerde yaptığı paylaşımla koronavirüse yakalandığını açıklayan Tom Hanks ve eşi Rita Wilson, tedavi sonrası kendilerini karantinaya aldı.

Tom Hanks ve eşi Rita Wilson Avustralya‘da film çekimi sırasında koronavirüse yakalandığını instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Salgından kurtulan ünlü çift, tedavi altına alındıkları hastane tarafından serbest bırakıldı. Tom Hanks ve Rita Wilson, Queensland’taki kiraladıkları evde kendilerini karantinaya aldı.

Tom Hanks, instagram hesabından,“Queensland Sağlık departmanı için çalışan doktorlara ve sağlık uzmanlarına, bize verdikleri kocaman destek ve daha da önemlisi şirketimizin ve toplumun sağlığını nasıl önleyebileceğimizi anlatan çok açık talimatlar verdikleri için büyük bir teşekkür göndermeliyim. Şahsen önümüzdeki 10 gün boyunca tecritteyim fakat ailemin ve kendimin sağlıklı ve iyi olduğunu sizlere bildirmek istedim. Sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz.”açıklamasında bulunarak, bu zorlu süreci hayranlarıyla paylaştı.

Tom Hanks ve Rita Wilson‘ın rap müzisyeni oğlu Chester Hanks de, instagram üzerinden yaptığı paylaşımda anne ve babasının sağlık durumu hakkında, “Doğru, anne ve babam corona virüse yakalandı. Çılgınca. Şu an ikisi de Avustralya’da. Çünkü babam orada bir film çekiyordu. Yeni telefonda görüştük, ikisi de iyi. O kadar hasta bile değiller. Endişe etmiyorlar, tribe girmediler. Ama elbette gerekli sağlık önlemlerini alıyorlar” ifadelerinde bulundu.

View this post on Instagram

✌?❤️

A post shared by ???? ????? ?? (@chethanx) on

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up