Tom Cruise’lu Mission Impossible 7’dan Yeni Görüntüler Geldi

Hollywood Manşet

Başrolünde Tom Cruise’un bulunduğu “Mission Impossible 7″dan yeni görüntüler paylaşıldı.

Mission Impossible serisinin 7. filminin yönetmen koltuğuna oturan Christopher McQuarrie, Mission Impossible 7‘dan yeni bir görsel paylaştı. Usta oyuncu Tom Cruise‘un başrolünü üstlendiği filmin çekimleri, mart ayından önce İtalya’da gerçekleşmesi bekleniyordu. Koronavirüs pandemisinden en fazla etkilenen ülkelerden biri İtalya olunca prodüksiyon Norveç’e taşındı.

Heyecanla beklenen aksiyon serisinin 7. filmi 2021’in Kasım ayında gösterime girmesi planlanırken 8. film 2022’nin Kasım ayında seyircisiyle buluşması bekleniyor.

Mission Impossible 7‘ın kamera arkasına dair farklı bir görüntü de hayran kamerasından çekilen video oldu. Geçtiğimiz gün paylaşılan videoda hareket halinde olan trenin üzerinde Tom Cruise’un ve dublörlerin yer aldığı görüntüler, filme dair merakı arttırmayı başardı.

İkonik ajan Ethan Hunt ve birlikte çalıştığı IMF ekibinin maceralarını konu edinen serinin oyuncu kadrosunda Tom Cruise‘un yanı sıra Hayley Atwell, Vanessa Kirby, Rebecca Ferguson, Pom Klementieff, Simon Pegg ve Ving Rhames gibi isimler bulunuyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up