Tom Cruise’lu Mission: Impossible 7 Setinde Gerginlik

Hollywood Manşet

Tom Cruise’un başrolünde yer aldığı “Mission: Impossible 7” setinde koronavirüs önemlerine uyulmadığı için gerginlik çıktı.

Dünyaca ünlü sevilen film serisi Mission: Impossible 7‘ın setinde sular durulmuyor. Filmin başrolünü üstlenen Tom Cruise, sette dünyayı etkisi altına almış olan COVID-19 virü tedbirlerine uyulmadığına şahitlik edince kendini tutamadı. Filmi salgın hastalıktan izole bir şekilde güvenle çekebilmek için kendi cebinden para ödeyip gemi kiralayan Cruise, önlemleri kale almayan kişilere tüm setin içine küfürlü sözler sarf etti.

“Eğer bunu tekrar yaptığınızı görürsem, defolup gidersiniz. Ve eğer gruptan herhangi biri daha bunu yaparsa, bu kadar yeter- sen de ve sen de ve sen de sakın bir daha bunu yapayım deme.”

“Bu lanet filmin çekimini durdurmayacağız. Anlaşıldı mı? Eğer sizi tekrar böyle görürsem, defolup gidersiniz.”

The Sun gazetesi tarafından basına sızdırılan küfür dolu ses kaydının ardından set daha da gerilmeye başladı. Ses kaydının basına sızdırılması ile daha da gerilen Mission: Impossible 7 setinden 5 kişinin çıkarıldığı açıklandı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up