Tom Cruise’dan Ayrıldı İşleri Açıldı!

Manşet

Geçtiğimiz günlerde Tom Cruise ile yaptığı evliliği sonlandıran Katie Holmes, uzun ara verdiği film setlerine geri dönüyor.

Boşanma kararının ardından hayatına yeni bir sayfa açmaya hazırlanan güzel oyuncu, uzun süredir bozuk olan moralini yeni çekeceği romantik – komedi tarzındaki Responsible Adults adlı filmle düzeltecek.

Holmes, Tom Cruise’la peri masalı gibi başlayan aşklarının zamanla bir kâbusa dönüştüğünü söyledi.  Holmes yeni filmiyle hem hayranlarını sevindirecek hem de işindeki başarılı dönemlere geri dönecek.

Katie Holmes’ı heyecanlandıran ve hayatına yeni bir renk katacak olan film Responsible Adults’ın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Türkiye dağıtımcılığını D Yapım’ın üstlendiği filmde, başarılı oyuncu Katie Holmes başrolü Gossip Girl dizisinin sevilen oyuncusu Chace Crawford’la birlikte paylaşacak.

© Sinefesto

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up