Tom Clancy’s Jack Ryan’dan Yeni Fragman

Diziler Manşet
Tom Clancy’s Jack Ryan’dan Yeni Fragman

Başrolünde son olarak Sessiz Bir Yer ile takdirleri toplayan John Krasinski’nin oynadığı Tom Clancy’s Jack Ryan dizisinden yeni bir fragman yayımlandı.

Ünlü ajan Jack Ryan macerasını Amazon ekranlarında sürdürecek. Tom Clancy’s Jack Ryan’ın ilk sezon prömiyeri 31 Ağustos’ta Amazon’un Prime Video platformunda gerçekleşecek. Dizinin ikinci sezonunun da onaylandığını hatırlatalım.

Jack Ryan, tarihinde Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve Chris Pine gibi ünlü aktörler tarafından canlandırılmıştı. Tom Clancy’s Jack Ryan’ın oyuncu kadrosunda Krasinski’ye Ali Suliman, Wendell Pierce, Karim Zein ve Nadia Affolter eşlik ediyor. Lost ve Bates Motel’de imzası bulunan Carlton Cuse ile Almost Human’da yer alan Graham Roland dizinin hikayesini kaleme alan isimler.

Dizinin Konusu:

Tom Clancy’s Jack Ryan ilk kez saha görevine gönderilen CIA analisti Jack Ryan’ın gerilim dolu hikayesine odaklanıyor. Ryan bu son derece riskli görevde teröristlerin birbirleriyle haberleşmesini sağlayan bir bağlantıyı keşfediyor ve bu onu teröristlerin bir numaralı hedefi haline getirirken tehdit global çapta yayılıyor. Masa başı işine veda edip Yemen’de ilk kez sahaya çıkan ünlü kahraman kendini bombalar, teröristler ve uluslararası tehditlerle örülü bir görevin ortasında bulacak.

Tom Clancy’s Jack Ryan ikinci sezonu Güney Amerika’da geçecek ve Jack Ryan’ın bu bölgede atıldığı tehlikeli görevi konu edinecek. Dizi, ilk sezonuyla 31 Ağustos’ta Amazon’da prömiyer yapacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up