Tolga Karaçelik’e Sarmaşık’ın Yeniden Çevrimi İçin Hollywood’dan Teklif

Günün Haberi Türkiye
Tolga Karaçelik’e Sarmaşık’ın Yeniden Çevrimi İçin Hollywood’dan Teklif

Gişe Memuru‘nun ardından ikinci uzun metrajı Sarmaşık ile de adından dünya çapında söz ettiren Tolga Karaçelik‘e Hollywood’dan filmin yeniden çevrim için teklif geldi.

Konuyla ilgili Sinefesto‘ya açıklamalarda bulunan yönetmen, filmin yeniden çevrimine pek sıcak bakmasa da, teklifi değerlendirdiğini söyledi. Karaçelik, Amerika’daki menajeri ile temasta olduklarını ve menajerlik şirketinin yeniden çevrimle ilgili görüşmeleri sürdürdüğünü belirtti. Teklife net olarak hayır cevabını vermediklerini belirten yönetmen “İçimize sinerlerse olabilir.” dedi.

Sosyal medyada ise yeniden çevrim teklifine farklı tepkiler geldi. Bazı sinemaseverler habere sevinirken, bazıları ise Nadir Sarıbacak‘ın performansını yakalayacak bir oyuncunun olamayacağını belirterek yeniden çevrime sıcak bakmadıklarını belirttiler.

Kelebekler Eylül’de

Bilindiği üzere Tolga Karaçelik şu sıralar üçüncü filmi ‘Kelebekler‘ üzerine hazırlık yapıyor. Karaçelik, eylül ayında çekimlere başlayacaklarını belirtti. Karaçelik‘in Kelebekler için Kültür Bakanlığı‘ndan destek alamadığını da hatırlatalım.

Siz yeniden çevrim hakkında ne düşünüyosunuz?

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up