Bizimle İletişime Geçin

Dijital

Tivibu 17 Mayıs’a Kadar Tüm Kullanıcılara Ücretsiz Açık

Ek ücret ödenmeden izlenebilecek.

Yayınlandı

tarihinde

Tivibu

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu “Tivibu“da tüm kanallar ve “Evden de Güzel” klasöründeki filmler 17 Mayıs’a kadar hiçbir ek ücret ödenmeden izlenebilecek.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, dijital televizyon platformu “Tivibu“da yer alan, sinema, spor, belgesel, çocuk, yaşam&eğlence ve müzik içerikli 140’tan fazla yerli-yabancı TV kanalını 17 Mayıs gün sonuna kadar tüm kullanıcılara açıyor. Tivibu’nun ‘Evden de Güzel’ klasöründeki maceradan bilim kurguya, çocuk filmlerinden yerli yapımlara kadar 170’ten fazla film de aynı dönemde ek ücret ödenmeden izlenebiliyor. Ayrıca Kırmızı Halı klasöründeki kampanyalı sekiz film, sadece 99 kuruşa seyredilebilecek.

Aksiyon ve bilimkurgu sevenler için Bad Boys: Her Zaman Çılgın, Bloodshot: Durdurulamaz Güç, Başlangıç, Charlie’nin Melekleri, Avatar gibi yapımlar Mayıs ayında öne çıkıyor. Harry Potter Serisi, Oyuncak Hikayesi 4 ve Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmleri de çocuk izleyicilerini bekliyor. Yerli sinemada ise Eyvah Eyvah ve Çakallarla Dans gibi komedi serilerine ek olarak Atla Gel Şaban ve Kapıcılar Kralı gibi klasikler de “Evden De Güzel” seçkisinde yer alıyor.

Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe, 2020’nin en çok konuşulan filmlerinden 4 Oscar’lı Parazit ile bu yıl En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Özgün Şarkı Oscar’ını kazanan Judas and the Black Messiah ve En İyi Görsel Efekt Oscar’ını alan Tenet öne çıkıyor.

Mayıs ayı boyunca 55 Adım, Mahallede Güzel Bir Gün gibi gerçek hikayelerden uyarlanan yapımlar, Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı ve Glass gibi bilimkurgu-gerilim filmleri Seç İzle Film klasöründe sunuluyor. Çocuklar da Seç İzle Çocuk’ta Oscar Çöllerde, Hızlı Ayaklar, Luna’nın Bilim Dünyası, Olly The Little White Van, Neşeli Dünyam, Maceracı Yüzgeçler ve Peter Pan’ın Yeni Maceraları gibi 48 farklı seride 1500’den fazla bölümü izleyebiliyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dijital

HBO Max Türkiye’ye Geliyor

Platform 2022 yılı itibriyle Türkiye’de hizmet verecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Avrupa ve Amerika’nın seçili bölgelerinde yayın hayatını sürdüren HBO Max, 2022 yılı itibariyle Türkiye’de de hizmet vermeye başlayacak.

AT&T’nin sahibi olduğu WarnerMedia tarafından hizmete sununlan streaming platformu HBO Max Türkiye’ye geliyor. Haber, HBO Max yetkilisi Johannes Larcher‘ın yaptığı açıklama ile duyuruldu.

İlk olarak geçtiğimiz yıl faaliyete başlayan paltform, Avrupa ve Amerika’nın seçili bölgelerinde hizmet vermekteydi. Abonelik tabanlı video hizmeti sunan HBO Max, orijinal içerikleriyle dünyada dikkat çeken streaming paltformlar arasında yer alıyor.

WarnerMedia bünyesine geçen platformda gelecek günlerde Tükiye orijinal içeriklerinin de yer alamsı bekleniyor. Paltform 2022 yılı içersinde Türkiye’de yayın hayatına başlayacak.

Okumaya Devam Et

Dijital

“Scream” 25. Yılına Özel 4K Olarak Seyirci Karşısına Çıkacak

Filme dair bilinmeyen pek çok yeni içerikle!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Scream

Wes Craven’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Scream, 25. yılına özel 4K Ultra HD sürümüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

1996 yapımı Wes Craven filmi Scream, 25. yılına özel 4K Ultra HD sürüm versiyonu ile seyirci karşısına çıkacak. Cadılar Bayramı’na hazır olacak filmin 4K Ultra HD ve Blu-Ray‘i 19 Ekim‘de hazır olacak. Scream hayranların sevindiren haber aynı zamanda serinin beşinci filminin de tamamlandı bilgisiyle duyuruldu.

Fathom Events ve Paramount Pictures tarafından 4K Ultra HD sürümünün hazırlandığı film, 10 ve 11 Ekim’de belirli sinemalarda korku severlerle de buluşacak. Merakla beklenen filmin yeni sürümünde ise filme dair arşiv görüntüleri, daha önce hiç görülmemiş kamera arkaları, film ekibine ait röportajlar ve oyunculara ait soru-cevap gibi çeşitli içeriklerin bulunduğu açıklandı.

Okumaya Devam Et

Dijital

“The Shawshank Redemption” 4K Olarak Seyirci Karşısına Çıkacak

İkonik film 4K için hazırlanıyor!

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

The Shawshank Redemption

1994 yapımı “The Shawshank Redemption” filmi 4K Ultra HD olarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Frank Darabont tarafından yönetilen ve gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında yer alan “The Shawshank Redemption” filmi 4K Ultra HD olarak seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk defa 1994 yılında seyirciyle buluşan filmin senaryosu, Stephen King’in 1982 tarihli romanı “Rita Hayworth and the Shawshank Redemption”dan uyarlandı.

Hem dijital olarak hem de UHD Blu-Ray birleşik paketi olarak seyirciye sunulacak filmin 4K Ultra HD sürümü, “Bogs Takes a Fall” ve “New Fish Arrive” adlı sahnelerin arka planlarına da yer verecek.

Filmin konusu: Andy ve Red isimli iki mahkumun parmaklıklar ardında kurdukları dünyanın hikayesini anlatıyor. Andy Dufresne, genç ve başarılı bir bankerdir. Karısını ve karısının sevgilisini öldürmek suçundan yargılanır ve ömür boyu hapis cezası alır. Shawsank Hapishanesi’nde dayak, işkence, tecavüz, her türlü durum yaşanmaktadır fakat Andy gene de hayata bağlı ve iyimserdir. Bu tutumu etrafındakileri de etkiler. Andy umutlu bakış açısıyla çevresindeki tüm mahkumları, parmaklıklar arkasında bile özgür bir yaşam olabileceğine inandırır. Andy’nin bu çabalarına ortak olacak bir arkadaşı da olacaktır.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler