Bizimle İletişime Geçin

Dijital

Tivibu 17 Mayıs’a Kadar Tüm Kullanıcılara Ücretsiz Açık

Ek ücret ödenmeden izlenebilecek.

Yayınlandı

tarihinde

Tivibu

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu “Tivibu“da tüm kanallar ve “Evden de Güzel” klasöründeki filmler 17 Mayıs’a kadar hiçbir ek ücret ödenmeden izlenebilecek.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, dijital televizyon platformu “Tivibu“da yer alan, sinema, spor, belgesel, çocuk, yaşam&eğlence ve müzik içerikli 140’tan fazla yerli-yabancı TV kanalını 17 Mayıs gün sonuna kadar tüm kullanıcılara açıyor. Tivibu’nun ‘Evden de Güzel’ klasöründeki maceradan bilim kurguya, çocuk filmlerinden yerli yapımlara kadar 170’ten fazla film de aynı dönemde ek ücret ödenmeden izlenebiliyor. Ayrıca Kırmızı Halı klasöründeki kampanyalı sekiz film, sadece 99 kuruşa seyredilebilecek.

Aksiyon ve bilimkurgu sevenler için Bad Boys: Her Zaman Çılgın, Bloodshot: Durdurulamaz Güç, Başlangıç, Charlie’nin Melekleri, Avatar gibi yapımlar Mayıs ayında öne çıkıyor. Harry Potter Serisi, Oyuncak Hikayesi 4 ve Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmleri de çocuk izleyicilerini bekliyor. Yerli sinemada ise Eyvah Eyvah ve Çakallarla Dans gibi komedi serilerine ek olarak Atla Gel Şaban ve Kapıcılar Kralı gibi klasikler de “Evden De Güzel” seçkisinde yer alıyor.

Tivibu’nun Kırmızı Halı klasöründe, 2020’nin en çok konuşulan filmlerinden 4 Oscar’lı Parazit ile bu yıl En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve En İyi Özgün Şarkı Oscar’ını kazanan Judas and the Black Messiah ve En İyi Görsel Efekt Oscar’ını alan Tenet öne çıkıyor.

Mayıs ayı boyunca 55 Adım, Mahallede Güzel Bir Gün gibi gerçek hikayelerden uyarlanan yapımlar, Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı ve Glass gibi bilimkurgu-gerilim filmleri Seç İzle Film klasöründe sunuluyor. Çocuklar da Seç İzle Çocuk’ta Oscar Çöllerde, Hızlı Ayaklar, Luna’nın Bilim Dünyası, Olly The Little White Van, Neşeli Dünyam, Maceracı Yüzgeçler ve Peter Pan’ın Yeni Maceraları gibi 48 farklı seride 1500’den fazla bölümü izleyebiliyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dijital

BluTV Ödüllü Yerli Filmleri Arşivine Ekliyor

Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Güvercin ve daha fazlası.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

BluTV

Türkiye’nin streaming platformlarından biri olan BluTV arşivini genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin öne çıkan sanat filmlerini bünyesine dahil etmeye hazırlanan platform; Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Güvercin, Kumun Tadı ve Mavi Dalga gibi filmleri seyirciyle buluşturacak.

Yayın hayatına 2015 yılında başlayan BluTV ilgiyle takip edilen arşivini genişletmeye devam ediyor. Yerli-yabancı birçok filmi ve diziyi arşivinde bulunduran BluTV şimdi de Türkiye’nin öne çıkan sanat filmlerini bünyesine dahil edecek. Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Güvercin, Kumun Tadı ve Mavi Dalga gibi ödüllü filmleri seyirciyle buluşturacak olan platform, gelecekte sinemalarda gösterime girecek olan ödüllü yerli filmleri de ekranlara getirecek.

Yerli bağımsız sinemanın en iyi örneklerini seyircinin beğenisine sunacak olan platform, festival filmlerini ve uzun süredir merakla beklenen yerli bağımsız filmleri seçkisine ekleyecek.

Okumaya Devam Et

Dijital

Tivibu Haziran’da Babaları Unutmadı

Tivibu’dan Babalar Günü’ne özel seçki.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Tivibu

Tivibu, haziran ayında komediden aksiyona bilimkurgudan festival filmlerine uzanan geniş bir seçki sunuyor. Tivibu’nun Babalar Günü’ne özel içerikleri de sinemaseverler için kaçırılmayacak filmleri ekranlara getiriyor.

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, haziran ayında bilimkurgudan aksiyona geniş bir seçkiyi izleyicisiyle buluşturacak. Haziranın üçüncü haftasındaki Babalar Günü’nü de unutmayan Tivibu, Seç İzle / Film / Tivibu Vitrin klasörü altında Babalar Günü’ne özel komedi ve dram türünde filmler sunacak.

Tivibu’nun haziran içerikleri arasında bilimkurgu sevenler için Yerçekimi ve Yıldızlararası filmleri öne çıkıyor. Yedi Oscar’lı Yerçekimi, uzayda uğradıkları kazanın ardından dünyaya dönebilmek için sınırlı sayıda şansları kalan iki astronotun kurtuluş mücadelesini konu ediniyor. Christopher Nolan imzalı Yıldızlararası ise fizikçi Kip S. Thorne’nun evrendeki Solucan Delikleri teorisinden ilham alıyor. Uzay Yolculuğu klasöründe yer alan bu filmler gibi, Tivibu’nun Seç İzle / Film klasöründeki Görevimiz Tehlike ve Superman serileri de aksiyon severleri ekran başına kilitleyecek. Tivibu, ayrıca Goya, Altın Küre ve Altın Palmiye gibi ödülleri olan pek çok festival filmini de izleyicilerle buluşturacak.

Tivibu haziran içeriklerinde öne çıkan diğer yapımların başında, başrollerini Oscar ödüllü Helen Mirren ve iki Altın Küre ödüllü Donald Sutherland’ın paylaştıkları Karavan geliyor. Mirren ve Sutherland, filmde doktorlarından ve çocuklarından sıkılıp eski karavanlarıyla ülkeyi boydan boya geçmek üzere kaçan bir çifti oynuyor. Katalan yönetmen Isabel Coixet’in filmi Sahaf ve yönetmen Nanni Moretti’nin Annem filmi de ayın öne çıkan diğer yapımları arasında bulunuyor.

Bir Dünya Ki…, Süper Baba, Fırtınadan Sonra gibi yabancı yapımların yanı sıra Babam ve Oğlum, 7. Koğuştaki Mucize ve Hokkabaz gibi Türk filmleri de Babalar Günü’ne özel seçkide yer alıyor.

Okumaya Devam Et

Dijital

Amazon “Metro Goldwyn Mayer” Arşivini Satın Aldı

MGM arşivi Amazon’un oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Amazon

Amazon, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru iflas ettiğini resmi olarak duyuran Metro Goldwyn Mayer (MGM) stüdyolarına ait tüm arşivi satın aldı.

Amazon, Metro Goldwyn Mayer (MGM) stüdyolarına ait tüm arşivi 8,45 milyar dolara satın aldı. İlk kez Louis B. Mayer ve Marcus Loew tarafından 1924 yılında kurulan film yapım şirketi Metro Goldwyn Mayer (MGM) iflas ettiğini geçtiğimiz yılın sonlarında duyurmuştu. Toplamda 4 bin film ve 17 bin saatlik televizyon programı arşivi satın alan Amazon’un hisseleri ise yüzde 0,5 yükseliş kaydetti.

Amazon planladığı büyüme stratejisinde önemli bir adım atarak No Time To Die, Candyman, Pink Panther, RoboCop, Rocky, The Hobbit, The Handmaid’s Tale gibi yapımlara sahip olan Metro Goldwyn Mayer (MGM) arşivini 8,45 milyar dolar ile kendi bünyesine kattı.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler