Thor: Ragnarok’tan İlk Fragman

Hollywood Manşet
Thor: Ragnarok’tan İlk Fragman

Thor serisinin üçüncü filmi Thor: Ragnarok için geri sayım devam ediyor. Merakla beklenen yapımdan ilk fragman geldi.

Yönetmenliğini Yeni Zelandalı Taika Waititi üstlendiği yapım, İskandinav mitolojisinde işlenen kıyametin kopuşunu işleyecek. Bütün tanrıların ve fantastik yaratıkların birbiriyle savaştığı bu kıyametin sonunda dünyanın kontrolü ya iyilerin ya da kötülerin egemenliğine boyun eğmek zorunda kalacak.

Thor: Ragnarok’ta Kimler Oynuyor?

Senaryosu, Jack Kirby imzalı çizgi roman serisinden uyarlanacak olan filmin kadrosunda ünlü şimşek tanrısı olarak Chris Hemsworth, kötü kalpli üvey kardeş-tanrı Loki olarak Tom Hiddleston, Leydi Sif rolünde Jaimie Alexander, Odin rolünde Anthony Hopkins ve Heimdall rolünde Idris Elba karşımıza çıkacak. Thor: Ragnarok’ta ayrıca Yenilmezler serisinde Yeşil Dev Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo, Grandmaster karakterine hayat verecek olan Jeff Goldblum, Doctor Strange rolünde Benedict Cumberbatch ve Valkyrie karakterinde boy gösterecek olan Tessa Thompson da karşımıza çıkacak. Hela rolünde ise Cate Blanchett’in olduğunu hatırlatalım.

Film, Loki’nin babası Odin’in kimliğiyle gezegeni yönetmeye başladığı noktadan devam edecek.

Thor: Ragnarok 27 Ekim 2017’de ülkemizde vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up