Thor: Love and Thunder çekimleri 2021’de başlayacak

Hollywood
Natalie Portman, Thor: Love and Thunder filminin çekimlerine 2021’nin ilk aylarında başlanacağını açıkladı.

Marvel evreninin merakla beklenen Thor: Love and Thunder filminden yeni gelişmeler ortaya çıktı. Filmin başrol oyuncusu Natalie Portman, katıldığı bir söyleşide çekimlerin 2021 başında başlayacağını açıkladı.

Jane Foster karakterine odaklanacak Thor: Love and Thunder filmini geçtiğimiz yıl duyuran Marvel, filmin yönetmenliğini Thor: Ragnarok ile adından söz ettiren Taika Waititi‘ye emanet etmişti.

İlk iki filmde Jane Foster’a hayat veren Natalie Portman, filmin çekimlerine 2021’nin başlarında Avustralya’da başlanacağını açıkladı. Chris Hemsworth’un yerini Portman‘a devredeceği filmde ayrıca Valkyrie karakterini canlandıran Tessa Thompson‘ın da yer alması bekleniyor.

Yönetmenin deyimiyle çılgın ve romantik bir hikayeyi barındıran filmin kötü adam rolüyle karşımıza Christian Bale çıkacak. Son olarak Ford v Ferrari ile seyircilerin karşısına çıkan Bale, The Dark Knight Rises’tan beri ilk kez bir süper kahraman filminde rol alacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up