The Woman in the Window’un Vizyon Tarihi Ertelendi

Hollywood

Başrollerinde Amy Adams, Julianne Moore ve Gary Oldman’ın yer aldığı The Woman in the Window filminin vizyon tarihi yeniden çekilecek sahneler nedeniyle ertelendi.

A.J. Finn‘in romanından sinemaya uyarlanan The Woman in the Window filminin yönetmen koltuğunda Joe Wright yer alırken, senaryosunu ise Tracy Letts kaleme alıyor. Başrollerinde Amy Adams  Julianne Moore, Gary Oldman ve Anthony Mackie gibi oyuncuların yer aldığı film New York’taki evinde yalnız yaşayan agorafobik (alan korkusu) Anna Fox’un, yeni komşularını gizlice gözetlemeye başlamasıyla yaşadığı sıra dışı olayları konu alıyor.

The Woman in the Window filminin hakları Fox’un elinde bulunuyordu. Ancak Disney-Fox anlaşmasının ardından filmin hakları Disney’e geçti. Disney, 4 Ekim’de vizyona girmesi planlanan filmin deneme gösterimleri sırasında filmin izleyicide kafa karışıklığı yarattığını fark edince vizyon tarihini erteleme kararı aldı. Ayrıca Fox 2000 şirketinin başkanı Elizabeth Gabler, karmaşık bir romanla uğraştıkları için filmi çok erken test ettiklerini, daha iyisini yapmak istedikleri için böyle bir uygulamaya gittiklerini belirtti. Disney’in de bu konuda tam desteğini aldıklarını söyledi.

Merakla beklenen The Woman in the Window filmi 2020 yılında izleyicilerle buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up