‘The Witcher’ Dizisinin Başrolü Belli Oldu

Diziler

Netflix, The Witcher dizisi için sonunda aradığı Rivialı Geralt‘ı buldu. Dizinin başrol oyuncusu Henry Cavill oldu.

Uzun süredir senaryo çalışmaları yapılan ‘The Witcher‘ dizisi için ana karakter Rivialı Geralt‘ın kim olacağı bir süredir herkesin merak ettiği konulardan biri haline gelmişti. Geralt’ın maceralarını anlatacağı belirtilen dizinin başrolü için Henry Cavill seçildi.

Süpermen karakteriyle tanınan aktör Henry Cavill, Tudors dizisiyle büyük beğeni toplamış, en son olarak ise Mission Impossible: Fallout filminde karşımıza çıkmıştı. Daha önce de ‘The Witcher’ dizisinin posterini paylaşarak Geralt rolünü kaptığının ilk sinyalini vermişti. Bugün ise hesabında bir Netflix kullanıcı ekranını paylaştı. Ekranda kullanıcı adı olarak Geralt of Rivia yazıyor.

Geralt’ın yanında Yennefer ve Triss’i de dizide göreceğimizi söyleyen yapımcılar, dizinin tam oyuncu kadrosunu henüz açıklamış değil.

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan Witcher dizisi, 2020’den önce ekranlara gelemeyecek. Game of Thrones’a benzer bir etki yaratması beklenen Witcher’ın yapımcıları arasında Daredevil’ın da prodüksiyonunda yer alan Lauren Schmidt Hissrich bulunuyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up