The Walking Dead Severlere Glenn’den Haber!

Diziler Dünya Manşet

The Walking Dead severler kuşkusuz geçtiğimiz 3 haftayı Glenn‘e gerçekte ne olduğu sorusunun cevabını arayarak geçirdi. Senaristlerin de bu süreçte izleyicinin işini kolaylaştırmadığı, seriyi yakından takip edenlerin malumu!

daryl

Dizide, cesareti ve dürüstlüğüyle izleyicinin çoğunluğunun kalbini fetheden Daryl karakterini canlandıran Norman Reedus, Glenn ile ilgili soruları yanıtladı.

Öncelikle henüz diziyi 6. sezonun 3. bölümüne kadar izlememiş olanları, bundan sonraki satırlarımızın spoiler içerdiği konusunda uyaralım!

Gözümüzün içine iç organları sokula sokula can veren Glenn’in ölümünü, hayranlarının çoğunluğu kabul etmek istemedi. Hatta sezonun yayınlanan son bölümünde Daryl’a telsizden yardım çağrısı geldi ve izleyici bir an bile şüpheye düşmeden bu kişinin Glenn olduğuna kanaat getirdi.

Fakat bu konuyla ilgili soruları “Hayır, ses Glenn’e ait değil! sözleriyle cevaplayan Norman Reedus, herkes gibi Glenn’in ölümü karşısında şok olduğunu ve üzüldüğünü ifade etti.

——————————————————————————–

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up