“The Walking Dead” Dönüyor

Diziler Dünya Manşet

The Walking Dead 6. sezonuyla, 12 Ekim’de başlıyor.

Her yıl kendi izlenme rekorunu kıran fenomen dizi The Walking Dead’in fanatik hayranları tarafından heyecanla beklenen 6. sezonu, 12 Ekim‘de başlıyor. Dizinin yapımcısı Robert Kirkman, yeni sezonun hiç olmadığı kadar sert geçeceğini açıkladı. 5. sezon finali 16 milyon kişi tarafından izlenen The Walking Dead’in 6. sezon prömiyerine özel 1,5 saatlik bir bölüm olacak. Bu özel bölümde 654 zombi ekranlara gelecek ve dizinin tarihi boyunca 1 bölümde kullanılan en çok zombi sayısına ulaşılacak.

the-walking-dead

The Walking Dead‘in 5. sezonunda, dışarıdaki dünyanın acımasızlığı nedeniyle grup üyelerinin neredeyse kötü adamlara dönüşmesine tanık olduk. Bu noktaya gelene kadar, zorlukları aşmak için inanılmaz güçlü insanlar haline geldiler. Peki kimler oldular?

6. sezon birçok tehditle güvenliği sarsılan Alexandria’da başlıyor. Rick’in grubundaki pek çok kişinin başvurdukları şiddetten geri adım atmaları gerekirken, Alexandria halkının grubumuzun dayanıklılığına yetişmeleri gerekecek. Ancak şimdi Rick’in grubu hayatta kalmaktan daha fazlası için savaşıyor. Evleri için savaşıyorlar ve evlerini ne olursa olsun, her tür tehdide karşı savunacaklar, bu tehdit içlerinden gelse bile.

Alexandria’da yaşayan ve tanıdığımız birçok karakterin karanlık yüzüne şahit olacağımız sürprizlerle dolu bu sezonda, Rick ve Mogan’ın aralarındaki gerilim, dizinin tansiyonunu da belirliyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up