The Walking Dead Beyaz Perdeye Taşınıyor

Diziler Manşet

AMC, The Walking Dead’in film projeleri için Andrew Lincoln ile anlaştı. Dizi üç serilik film olarak beyaz perdeye taşınacak.

Dokuzuncu sezonuyla ekim ayında ekranlara dönen The Walking Dead, televizyondaki macerasına beyaz perdede devam edecek.

Dün bir TV programına katılan AMC‘nin içerik editörü Scott Gimple, 3 filmlik bir seri planladıklarını ve Andrew Lincoln ile bu üçleme için anlaştıklarını belirtti. Gimple“Bu bir hile değil. Rick Girmes‘ın dizi için son bölümüydü. Ancak bu Rick Grimes‘ın ‘hikayesinin sonu’ değil. Lincoln’lü üçleme ile The Walking Dead evreninin farklı köşelerini izleyiciyle buluşturacağız.” dedi.

Filmlerin TWD evreninde bilinmeyen birçok şeye ışık tutacağını söyleyen Gimple, seride hayatını kaybeden bazı karakterlerin filmde geri dönebileceğini ifade etti. Farklı hikayelerle yeni bir temel oluşturmak istediklerini dile getiren başarılı senarist, geliştirdikleri projelerle The Walking Dead’in çok daha geniş kitlelere yayılacağını belirtti.

Filmlerden ilkinin prodüksiyonuna önümüzdeki yıl başlanacak. Yapımın başrolünde Lincoln yer alacak ve senaryo Rick Grimes’ın hikayesinin devamına odaklanacak. Filmin senaryosu Scott Gimple’ın imzasını taşıyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up