Fragmanlar 7 ay önce

Sinefesto

"The Sympathizer"den İlk Fragman

Viet Thanh Nguyen'in Pulitzer Ödüllü 2015 aynı adlı romanından uyarlanan mini dizisi The Sympathizer'ın ilk fragmanını yayınladı.

Vietnam Savaşı'nın son günlerinde yarı Fransız, yarı Vietnamlı bir komünist casusun mücadeleleri ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki sürgünü hakkında bir casusluk gerilimini konu alan mini dizide ünlü casus rolünde Hoa Xuande (Kovboy Bebop) yer alıyor. 

Xuande'ye ek olarak dizide Fred Nguyen Khan, Toan Le, Vy Le, Alan Trong, Vy Le, Ky Duyen, Sandra Oh ve Robert Downey Jr. yer alıyor. Downey Jr.'ın Kaliforniyalı bir kongre üyesi, bir CIA ajanı ve iki farklı karakter dahil olmak üzere 4 farklı düşmanı canlandıracak.

Romanın ayırt edici özelliklerinden biri, kahramanın ve anlatıcının çoğunlukla anonim kalmasıydı, bu da televizyon uyarlamasına taşınıyor gibi görünen bir şey.

The Sympathizer'ın yönetmenliğini, ortak dizi sorumlusu, yönetici yapımcı ve yazar olarak görev yapan Park Chan-wook üstleniyor. Dizi, aynı zamanda ortak showrunner ve baş yapımcı olarak görev yapan Don McKellar ortaklığında yazılmıştır.

İlginizi Çekebilir