The Prom’un Zengin Oyuncu Kadrosuna İlk Bakış

Hollywood

Broadway müzikalı The Prom’un oyuncu kadrosunda Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden ve Ariana Grande gibi isimler yer alacak.

American Horror Story’nin yaratıcılarından Ryan Murphy’nin yönetmenliğini üstleneceği bir müzikal film geliyor. Geçtiğimiz aylarda Netflix ile uzun yıllara yayılan 300 milyon dolarlık bir anlaşma imzalayan Murphy, bu anlaşma kapsamında geliştirdiği projelerden biri olan The Prom için yıldız isimleri bir araya getirecek.

The Prom’un oyuncu kadrosunda Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden, Ariana Grande, Keegan-Michael Key ve Andrew Rannells gibi önemli isimlerin yer alacak. Bu isimlere, filmin merkezinde yer alan Emma karakterini canlandıracak genç bir oyuncu da katılacak. Emma’yı canlandıracak ismin de çok yakında netlik kazanması bekleniyor.

2018’in ekim ayında Broadway’de sahnelenmeye başlayan ve 6 Tony adaylığı kazanan aynı adlı müzikalden sinemaya uyarlanacak olan The Prom, bir zamanlar oldukça meşhur olan dört Broadway oyuncusunun, bir öğrencinin (Emma) arkadaşını mezuniyet gecesine götürmesine izin verilmediği bir Indiana kasabasına gitmesiyle yaşanan olayları konu alıyor.

Çekimlerine Aralık ayında başlanacak olan The Prom filminin önümüzdeki yıl vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up