The Operative Filminden İlk Fragman

Hollywood

Başrollerinde Diane Kruger ve Martin Freeman’ın yer aldığı The Operative filminden ilk fragman yayınlandı.

İsrailli yazar Yiftach Reicher Atir’in The English Teacher adlı romanından uyarlanan The Operative filmi prömiyerini geçtiğimiz Şubat ayında Berlin Film Festivalinde gerçekleştirmişti. Yuval Adler’in  yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmde Diane Kruger ve Martin Freeman ikilisine Alex’i Cas Anvar, Werner Daehn ve Ohad Knoller gibi oyuncular eşlik edecek.

The Operative filminin konusu ise şöyle: Genç bir kadın olan Rachel, İsrail’in korkulan ulusal istihbarat örgütü Mossad’ın ajanlarından biridir. Ancak Rachel, babasının Londra’daki cenaze töreninde iz bırakmadan ortadan kaybolur. Rachel’ın nerede olduğu hakkındaki tek ipucu, Almanya’dan İsrail’e çağrılan eski gözetmeni Thomas’la yaptığı şifreli bir telefon görüşmesidir. Rachel’ın hayatı, İran’ın nükleer programına karşı geniş çaplı bir casusluk girişiminin içinde kaybolmuşken, Thomas hem onu korumak hem de Mossad’ın operasyonlarına ne gibi tehditler oluşturabileceğini belirlemek için Rachel’ın adımlarını geriye doğru izlemelidir. Ancak o zaman Rachel’ın gizemli kayboluşunun ardındaki gerçek ortaya çıkabilir.

The Operative’nın, ülkemizdeki seyircilerle 11 Ekim 2019 tarihinde buluşması bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up