The Office Netflix’ten Ayrılıyor

Diziler

Netflix’te en çok izlenen diziler arasında yer alan The Office, 2021 yılında Netflix’ten ayrılarak NBC’nin dijital platformuna geçecek.

Netflix’in Stranger Things, Dark ve Black Mirror gibi geniş kitlelere ulaşmış orijinal dizilerinin izlenme oranlarının yanı sıra The Office, Friends ve Parks and Recreation gibi lisanslı içerikler de oldukça ilgi görüyor. Son dönemlerde birçok yapım şirketinin kendi dijital platformlarını kurma planları ise Netflix için hayal kırıklığı oldu diyebiliriz.

Disney, WarnerMedia ve NBCUniversal gibi şirketlerin kendi dijital platformlarını kuruyor olması, kendi içeriklerini Netflix’ten çekmek için daha aceleci davranacaklarına işaret ediyor. Bu durumun ilk etkilerini Marvel içeriklerinin Netflix’ten Disney+’a geçeceğinin duyurulması ile görmüştük. Ardından da Friends’in önümüzdeki yıllarda WarnerMedia’nın yeni dijital platformuna geçeceği haberi gelmişti. Netflix’ten yakında ayrılacak diğer dizi ise The Office oldu.

Steve Carell’in başrolünü üstlendiği dizi, 2021’den itibaren NBCUniversal’ın yeni açılacak dijital platformunda izleyiciler ile buluşacak. Netflix’in duyurduğu bu haber sonucunda platformun yayından kaldırılan lisanslı projeler yerine orijinal içeriklere yoğunluk vereceği anlaşılıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up