The New Pope’tan Tanıtım Fragmanı

Diziler
Paolo Sorrentino’nun yazıp yönettiği The Young Pope’un John Malkovich ve Jude Law’lu devam dizisi The New Pope’tan tanıtım fragmanı yayınlandı.

2016 yılında yayınlanan The Young Pope dizisiyle televizyon dünyasında adından söz ettiren Paolo Sorrentino‘nun devam dizisi olarak hazırladığı The New Pope’tan ilk tanıtım videosu yayınlandı. Başrolünü Jude Law‘ın üstlendiği dizi, tarihteki ilk Amerikalı Papa olan Lenny Belardo’nun Papalık makamına oturduktan sonra yaşadıklarına odaklanıyordu.

Eleştirmenler ve seyirciler tarafından oldukça beğeni kazanan dizinin  The New Pope isminde bir devam dizisinin çekileceği açıklanmıştı. Devam dizisinde Jude Law’a, usta oyuncu John Malkovich eşlik edecek. John Malkovich, Katolik Kilisesi’nin başına geçen yeni Papa’yı canlandıracak.

Silvio Orlando, Cecile de France, Javier Cámara, Ludivine Sagnier ve Stefano Accorsi gibi isimlerin bulunduğu dizide ayrıca Henry Goodman, Ulrich Thomsen, Mark Ivanir, Yuliya Snigir,Sharon Stone ve Marilyn Manson da yer alacak.

Dizi, dünya prömiyerini 1 Eylül‘de 76. Venedik Film Festivali’nde yapacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up