The New Mutants’ın Geleceği Belli Oldu

Hollywood
X-Men serisinin yeni yıldızlarını bir araya getiren The New Mutants’ın geleceği belli oldu.

Logan filmiyle 8 kere canlandırdığı Wolverine rolüne veda eden Avustralyalı oyuncu Hugh Jackman ve Profesör X‘i canlandıran Patrick Stewart‘tan sonra X-Men serisinin yeni yıldızlarını bir araya getiren The New Mutants’ın geleceği belli oldu. Yönetmeni Josh Boone filmin ertelenme kararı alınmadan önce hazırlanan, orijinal versiyonuyla yayınlanacağını açıkladı.

Marvel Comics‘in aynı adlı süper kahraman takımından uyarlanan ve 20th Century Fox tarafından dağıtılan X-Men film serisinin on birinci filmi (Spin-off) olan The New Mutants’ın, Disney ve Fox birleşmesi sonrası ertelemelerle olan mücadelesi sona erdi.

İlk fragmanı 2017’de yayınlanan ve 2018’de vizyona girmesi beklenen The New Mutants’ın yeni fragmanı 6 Ocak günü sinemaseverlerle buluşacak.

Defalarca ertelenen filmin yönetmen koltuğunda oturan Josh Boone sosyal medyadan gelen bir soru üzerine The New Mutants’ın, ertelenme kararı alınmadan önce hazırlanan, orijinal versiyonuyla yayınlanacağını açıkladı. Boone “Eğer öyle olmasaydı reklamını yapmazdım” dedi. The New Mutants’ın 3 Nisan 2020‘de seyirciyle buluşması bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up