The Morning Show’dan İlk Fragman

Diziler

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carell’in başrollerini üstlendiği Apple TV+ dizisi The Morning Show’dan ilk fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz aylarda Apple TV+ tarafından duyurulan The Morning Show dizisinden ilk fragman yayınlandı.

Friday Night Lights ve Bates Motel gibi dizilerle tanınan Kerry Ehrin’in yaratıcısı olduğu The Morning Show; Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carell gibi önemli isimleri bir araya getiren oyuncu kadrosuyla Apple TV+’ın ilk dizilerin biri olma özelliğine sahip.

The Morning Show, sabah saatlerinde yayınlanan popüler bir televizyon programının perde arkasında yaşananlara ışık tutuyor. Jennifer Aniston, yıllardır arka planda kaldıktan sonra programın asıl sunucusunun (Steve Carell) suçlamalar nedeniyle kovulmasının ardından programın yıldızı hâline gelen bir sunucuyu canlandırıyor. Yayınlanan bu ilk fragmana bakılırsa Reese Wiherspoon da kanalın programa yeni bir soluk getirmesi için işe aldığı yardımcı sunucuya hayat verecek.

Henüz Türkiye için yayın tarihi bulunmayan dizi Apple TV+’de yayınlanacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up