The Matrix 4’ün Kadrosuna Jonathan Groff Dahil Oldu

Hollywood

Lana Wachowski’nin yazıp yöneteceği The Matrix 4’ün oyuncu kadrosuna dâhil olan son isim, Mindhunter dizisiyle tanınan Jonathan Groff oldu.

Sinema tarihinin unutulmaz filmleri arasında yer alan The Matrix, yeni filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak. Geçtiğimiz aylarda Warner Bros., Matrix serisinin sil baştan çekileceğini açıklamıştı. Filmin başrolünde ise Michael B. Jordan’ın yer alabileceği iddia edilmişti.

Ancak değişen kararlar sonucu serinin devam etmesi gerektiğini düşünen stüdyo, çekirdek ekibi de bir araya getirdi ve Matrix serisiyle adından söz ettirmiş olan başarılı yönetmen Lana Wachowski‘yle anlaşma sağladı. Yeni filmin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenecek olan Lana Wachowski‘nin devam serisinde başrolleri Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss üstlenecek.

Yeni The Matrix filmine Aquaman filmiyle dikkatleri üzerine çeken Yahya Abdul-Mateen II ve How I Met Your Mother dizisindeki Barney Stinson rolüyle izleyicilerin gönlünü kazanmayı başaran Emmy ödüllü oyuncu Neil Patrick Harris ve Jessica Henwick dahil olmuştu.

Seriye katılan son isim ise Mindhunter dizisinde Holden Ford karakterini canlandırarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Jonathan Groff oldu. Oyuncunun filmde nasıl bir rolde izleyicilerin karşısına çıkacağı şimdilik belirsizliğini koruyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up