The Lord of the Rings Dizisine Maxim Baldry Dahil Oldu

Diziler Günün Haberi
Amazon tarafından hazırlanan The Lord of the Rings dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak Maxim Baldry dahil oldu.

Amazon tarafından hazırlanan ve prodüksiyonuna geçtiğimiz ay başlanılan The Lord of the Rings dizisine son olarak Maxim Baldry dahil oldu.

Senaryosunu JD Payne ve Patrick McKay ikilisinin kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Daniel Weyman gibi isimlerin yer alacağı geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı.

Oyuncu kadrosuyla ilgili yeni gelişme ise bugün geldi. Amazon’un başkanı Vernon Sanders, “Hala oynayacak birkaç rolümüz var,” açıklamasını yapmasının ardından dizinin kadrosuna Years and Years ve Last Christmas gibi projelerde yer alan Maxim Baldry katıldı.

Game of Thrones senaristlerinden Bryan Cogman’ın danışman olarak yer aldığı dizinin ilk iki bölümünü J.A. Bayona yönetecek. JRR Tolkien’in Yüzük Kardeşliği kitabından öncesine yolculuk edecek dizinin çekimleri film serisinde de olduğu gibi Yeni Zelanda’da gerçekleşecek.

Kaynak: Deadline

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up