Domhall Gleeson ve Charlotte Rampling Başrolde: The Little Stranger’den İlk Fragman

Günün Haberi Hollywood
Başrollerinde Domhall Gleeson ve Charlotte Rampling’in olduğu The Little Stranger’den ilk fragman yayımlandı. Filminin yönetmenliğini The Room ile adını duyuran Lenny Abrahamson üstleniyor.

1947 yılında geçen filmde ikiliye Will Poulter, Ruth Wilson, Kate Phillips ve Lorne MacFadyen eşlik ediyor. Film, köy doktoru olarak epey bir itibar kazanan Doktor Faraday’ın hikayesine odaklanıyor. Sarah Waters’ın aynı isimli romanından uyarlanan filmin senaryosu ise Lucinda Coxon’a ait.

Filmin Konusu

Bir hizmetçinin oğlu olan Faraday, 1947 yılının sıcak bir yaz günü bir zamanlar annesinin çalıştığı Hundreds Hall’daki bir hastayı ziyaret eder. Hall, iki yüzyıldan daha uzun bir süredir Ayres ailesinin evidir. Ancak ev artık eskisi kadar ihtişamlı değildir ve uğursuz bir şey ev sakinlerine musallat olmuştur. Hastayla ilgilenmeye başlayan Faraday, kendi hikayesinin ailenin hikayesiyle ne kadar korkunç bir şekilde birbirine geçtiğinin farkında değildir.

The Little Stranger, 14 Eylül 2018’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up