The Last Duel’in Çekimlerinden Yeni Görseller

Hollywood
Ridley Scott’ın yönetmenliğini üstlendiği, oyuncu kadrosunda Adam Driver, Matt Damon, Ben Affleck ve Jodie Comer’ın yer aldığı The Last Duel filminin çekimlerinden yeni fotoğraflar yayınlandı.

Alien, Gladyatör, Cennetin Krallığı ve Blade Runner gibi kült filmlere imzasını atan usta yönetmen Ridley Scott, yeni filmiyle sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

14. yüzyılın Fransa’sında geçen ve Jean de Carrouges ve Jacques Le Gris isimli iki arkadaşın arasındaki intikam hikâyesini konu alan The Last Duel filminin çekimleri devam ediyor.

Filmin başrollerinde Good Will Hunting ile En İyi Orijinal Senaryo Oscarı’nı kazanan Matt Damon ve Ben Affleck‘in yer alıyor. İkiliye filmde Marriage Story ile adından söz ettiren Adam Driver ve Killing Eve dizisiyle tanıdığımız Jodie Comer eşlik ediyor.

Matt Damon, Ben Affleck ve Nicole Holofcener kaleme aldığı film Eric Jager‘ın aynı isimli romanından sinemaya uyarlanıyor.

Çekimleri devam eden filmin Ocak 2021’de vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak: justjared

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up