The Jesus Rolls’tan Yeni Tanıtım Fragmanı ve Afiş Yayınlandı

Hollywood
John Turturro’nun başrolünü üstlendiği The Big Lebowski’nin devam filmi The Jesus Rolls‘un yeni tanıtım fragmanı ve afişi yayınlandı. 

Coen Kardeşler imzalı 1998 yapımı The Big Lebowski, kara komedinin en başarılı örneklerinden olup, yıllar sonra bir spin-off filmiyle beyazperdeye geri dönüyor.

Yakında beyazperdeye taşınacak olan The Jesus Rolls, ABD’de önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan film için tanıtım çalışmalarına başlayan Screen Media, merakla beklediğimiz filmden yeni bir tanıtım fragmanı ve iki yeni afiş yayınladı.

Filmde Jesus Quintana karakterini canlandıran John Turturro, The Big Lebowski’nin devam filmi The Jesus Rolls ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. John Turturro ile beraber Audrey Tautou, Bobby Cannavale, Susan Sarandon gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı film, 2016 yılında çekilmesine rağmen post-prodüksiyon sürecinin uzun sürmesinden dolayı seyirciyle buluşması beklenilenden uzun sürdü.

John Turturro’nun yazıp yönettiği, aynı zamanda başrolünde yer aldığı film, toplumda kendilerine yer bulmakta zorlanan üç renkli karakterin birlikte çıktığı yolculuğu anlatıyor. Jesus ve yol arkadaşları yolculuk sırasında ufak suçlara karışırken, beklenmedik bir aşk ortaya çıkıyor.

Film, 26 Haziran’da vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up