The Irishman 112 Yıllık Belasco Tiyatrosu’nda Gösterilecek

Günün Haberi Hollywood

Martin Scorsese’nin merakla beklenen The Irishman filmi, 112 yıllık Belasco Tiyatrosu’nda gösterilecek ilk sinema filmi olacak.

Dünya prömiyerini 57. New York Film Festivali’nin açılışını gerçekleştiren usta yönetmen Martin Scorsese‘nin merakla beklenen yeni filmi  The Irishman, dünyaca ünlü 112 yıllık Belasco Tiyatrosu’nda gösterilecek ilk sinema filmi olacak.

Başrollerini Robert De Niro ve Al Pacino‘nun paylaştığı film, 27 Kasım tarihinde Netflix’te seyircisiyle buluşacak ancak filmin sinema salonlarında gösterilmesiyle ilgili yeni bir detay da paylaşıldı. Neflix, filmi ABD’de 1 Kasım’da vizyona sokma kararı aldı. The Irishman’in sinemalarda gösterime girecek olmasından 27 gün sonra da kendi dijital platformunda yayınlamaya karar verdi. Ancak AMC Theatres ve Cineplex ile anlaşmayan Netflix, farklı bir yola başvurarak filmi Broadway’deki dünyaca ünlü Belasco Tiyatrosu’nda gösterme kararı aldı.

The Irishman, pazartesi günleri hariç haftanın her günü akşam gösterilecek. Ayrıca cumartesi ve pazar günleri gündüz de ek seanslar eşliğinde izleyiciyle buluşacak. The Irishman, 112 yıllık tarihiyle dikkat çeken Belasco Tiyatrosu’nda gösterilecek ilk sinema filmi olacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up