The Invisible Man’den İlk Fragman

Günün Haberi Hollywood

Elisabeth Moss’un başrolünü üstlendiği The Invisible Man’den ilk fragman yayınlandı.

Universal ve Leigh Whannell iş birliği ile beyaz perdeye yeniden taşınan The Invisible Man filminden ilk fragman yayınlandı. Geçtiğimiz yıl Upgrade filmiyle adından söz ettiren Leigh Whannell’ın yazıp yönettiği filmin başrolünde bu yıl The Handmaid’s Tale ve Us gibi yapımlarla seyirci karşısına çıkan Elisabeth Moss yer alıyor.

Bilim kurgu edebiyatının önde gelen isimlerinden H.G. Wells‘in romanından sinemaya uyarlanan 1933 yapımı The Invisible Man, görünmez olmanın bir yolunu bulan ama bu işlemin sonucu olarak deliren bir bilim insanının hikâyesini anlatıyordu. Leigh Whannell imzalı bu yeni versiyon ise kendisine şiddet uygulayan eski erkek arkadaşının intihar ettiğini öğrenen Cecilia’nın hikâyesini anlatacak. Son derece zeki bir bilim insanı olan eski erkek arkadaşının öldüğüne ikna olmayan Cecilia, kız kardeşinin yanına taşınarak yeni bir hayata başlamak için ilk adımları atacak. Kısa süre sonra açıklayamadığı olaylarla karşı karşıya gelen Cecilia, kimsenin göremediği birisi tarafından takip edildiğini ispatlamak zorunda kalacak.

Film, 28 Şubat 2020’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up