The Hunt’tan İlk Fragman

Hollywood
Tartışmalı gerilim filmi The Hunt’tan ilk fragman yayınlandı.

Geçen yıl gösterime girmesi planlanan fakat konusu itibarıyla tartışmaların odağında yer almasının akabinde vizyon tarihi ertelenen The Hunt‘tan fragman yayınlandı. Filmin yeni vizyon tarihi de açıklandı.

Zengin ve liberal elit kesimin, muhafazakar Amerikalıları kaçırarak belli kaideler içerisinde avlamasını konu edinen The Hunt‘ın, 27 Eylül 2019 olan vizyon tarihi gerek ABD başkanı Donald Trump‘ın da yorumlarda bulunduğu tartışmaların odağında yer alması gerekse o dönem ülkede gerçekleşen Dayton ve El Paso katliamları sonrası ileri bir tarihe ertelenmişti. 

Blumhouse ve Universal‘ın, “Henüz kimsenin izlemediği yılın en çok konuşulan filmi” tanıtım cümlesiyle yeni vizyon tarihini açıkladığı filmden fragman da yayınlandı.

Craig Zobel‘in yönettiği, oyuncu kadrosunda Betty Gilpin, Hilary Swank, Emma Roberts, Ethan Suplee, J.C. MacKenzie gibi isimlerin yer aldığı film; liberalleri, Trump ve Cumhuriyetçi parti destekçisi muhafazakarlara karşı şiddete teşvik ettiği eleştirilerine maruz kalmıştı. Yapımcı Jason Blum ve senaristlerden Damon Lindelof, Variety’ye verdikleri mülakatla filmin Joker ya da The Purge serisinden farklı olmadığını ve asla ayrımcı, tehlikeli ya da provakatif bir tarafta yer almadığını belirtmişlerdi.

Filmin ABD için yeni vizyon tarihi ise 13 Mart 2020.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up