The Hitman’s Wife’s Bodyguard Kadrosuna Yeni İsimler Katıldı

Hollywood

Çekimleri geçtiğimiz günlerde başlayan The Hitman’s Wife’s Bodyguard filminin kadrosuna Richard E. Grant ve Antonio Banderas dahil oldu.

2017 yapımı Belalı Tanık’ın merakla beklenen devam halkası The Hitman’s Wife’s Bodyguard’ın çekimleri başladı. İlk filmden Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson ve Salma Hayek oyuncu kadrosuna geri dönerken, Frank Grillo ve Morgan Freeman da yeni filmde başrollere eşlik edecekler.

Filmin yönetmenliğini Patrick Hughes üstlenirken, senaryoyu Tom O’Connorkaleme alıyor.

Hikaye detayları henüz tam olarak bilinmeyen “The Hitman’s Wife’s Bodyguard”, bir görev için Amalfi Sahili’ne giden Darius ve Sonia Kincaid (Samuel L. Jackson ve Salma Hayek) çiftine ve koruma olarak yanlarına çağırdıkları Michael Bryce’a (Ryan Reynolds) odaklanıyor. Frank Grillo ise Avrupa’ya düzenlenecek bir siber saldırıyı engellemek için üçlünün yardımına ihtiyaç duyan bir Interpol ajanına hayat veriyor. Prodüksiyonuna geçtiğimiz günlerde İtalya’da başlanan filmin vizyon tarihi belirsizliğini koruyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up