The Goldfinch’ten İlk Fragman Yayınlandı

Günün Haberi Hollywood

Brooklyn filmi ile oldukça beğeni toplayan John Crowley’nin yönetmenliğini üstlendiğini, başrollerini Nicole Kidman ve Ansel Elgort’un paylaştığı The Goldfinch’ten ilk fragman yayınlandı.

Son olarak 2015 yılında imza attığı Brooklyn filmi ile oldukça ilgi toplayan yönetmen John Crowley, dört yılın ardından yıldız isimlerle beyaz perdeye geri dönüyor. Donna Tartt’ın yazdığı aynı adlı romandan uyarlanan filmin ilk kareleri ve afişi dün yayınlanmıştı. Warner Bros., hız kesmeden filmin fragmanını da seyircilerin beğenisine sundu.

Frank ve Tinker Tailor Soldier Spy filmlerinin senaristi Peter Straughan, filmin senaryosunu kaleme alırken; filmin oyuncu kadrosunda Nicole Kidman, Ansel Elgort, Sarah Paulson, Finn Wolfhard, Jeffrey Wright, Luke Wilson gibi isimler yer alıyor.

The Goldfinch, annesiyle birlikte bir sanat müzesini ziyaret ederken meydana gelen bombalı terör saldırısında sağ kurtulan ancak bu olay sonucunda annesini kaybeden Theodore Decker’in yaşamını konu alıyor. Yaşadığı kayıbın ardından zengin bir aile tarafından evlatlık alınan Theo, bir yandan yeni yaşamına alışmaya çalışırken, diğer bir yandan kendini annesinden geriye kalan gizemli küçük bir tablo sayesinde sanat dünyasının içerisinde bulur.

Film ülkemizde 13 Eylül‘de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up