Film > Dünya > Hollywood 10 ay önce

Sinefesto

"The Gentlemen" Dizi Oluyor

Guy Ritchie'nin “The Gentlemen” filminin devamı niteliğindeki dizide, Theo James'in başrolde yer alması istendi.

Bir saatlik drama dizisinde babasının mirasını devralan Eddie'nin (James), Pearson imparatorluğunun bir parçası olduğunu keşfetmesini anlatacak.

Guy Ritchie, The Gentlemen filmini yönetti, senaryosunu yazdı ve yapımcılığını üstlendi. Ritchie, dizide yazar, yönetmen ve baş yapımcı olarak görev yapacak. Matthew Read, Moonage Pictures aracılığıyla yürütücü yapımcılık yapacak ve pilot bölümü Ritchie ile birlikte yazacak. Filmin yapımcılığını üstlenen Bill Block, Ivan Atkinson ve Marn Davies, dizinin baş yapımcılığını üstlenecek. Will Gould of Moonage aynı zamanda Miramax Television'dan Marc Helwig ile birlikte yürütücü yapımcılık yapacak. 

“The Gentlemen” 2019'da vizyona girdi. Oyuncu kadrosunda Matthew McConaughey ile birlikte Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Colin Farrell, Jeremy Strong, Henry Golding ve Hugh Grant vardı. 

"The Gentlemen" filminin konusu; Amerikalı bir gurbetçi, Londra'daki son derece karlı esrar imparatorluğunu satmaya çalışır ve kendi alanını elinden almak için entrikaları, planları, rüşvet ve şantajı tetikler.

Variety.

İlginizi Çekebilir