‘The Favourite’ New York Film Festivali’nin Açılışını Yapacak

Festivaller

‘The Lobster’ ve ‘The Killing of a Sacred Deer’ filmlerinin yönetmeni Yorgos Lanthimos, yeni filmi ‘The Favourite’ ile 2018 New York Film Festivali’nin açılışını yapacak.

Yönetmen Yorgos Lanthimos’un yeni filmi ‘The Favourite’ 56. New York Film Festivali’nin açılışını yapmaya hazırlanıyor. Tarihi bir drama filmi olan “The Favourite”in senaryosu, Deborah Davis ve Tony McNamara tarafından yazılırken oyuncu kadrosunda Emma Stone, Rachel Weisz ve Olivia Colman’ın yanı sıra Nicholas Hoult ve Joe Alwyn de yer alıyorlar.

Film, 18. yüzyılın başlarında İngiltere’de hüküm süren Kraliçe Anne’in kraliyet entrikaları, ihtirasları, kıskançlıkları ve ihanetleri içeren müstehcen ve iğneleyici hikayesini anlatıyor. Hikayenin merkezindeki Kraliçe’nin (Olivia Colman), sırdaşı, danışmanı ve gizli sevgilisi olan Marlborough Düşesi Sarah Churchill (Rachel Weisz) ile olan ilişkisi, Düşes’in genç kuzeni Abigail’in (Emma Stone) gelmesiyle tepetaklak olur. Kraliçe ve sarayı etkilemeye çalışan iki kadın arasındaki güç dengeleri çok geçmeden değişecektir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up