The Crow’un Yeniden Çevrimi İçin Hazırlıklar Başladı

Günün Haberi Hollywood
Filmin başrolünde yer alması beklenen Jason Momoa ve yönetmen Corin Hardy’nin ayrılmasından sonra uzun süre rafa kaldırılan The Crow’un yeniden çevrimi için hazırlıklara başlandı.

James O’Barr’ın çizgi romanından uyarlanan ve 1994 yılında gösterime giren The Crow, dönemin beğeni toplayan filmleri arasına girmişti. Bruce Lee’nin oğlu Brandon Lee’nin çekimler sırasında gerçek mermi doldurulmuş bir silah yüzünden sette hayatını kaybetmesiyle konuşulan film, yeniden çevrimleriyle gündeme gelmişti.

Başrolünde Jason Momoa‘nın yer alacağı ve çekimlerine 2018 yılında başlanması beklenen yeniden çevrim, çok geçmeden ertelenmişti. Daha sonrasında ise oyuncu ve yönetmenin projeden ayrıldığı bildirilmişti.

Bloody Disgusting’in haberine göre The Crow’un yeniden çevrim projesi için hazırlıklara yeniden başlandı. Söylenenlere göre filmin haklarını elinde bulunduran Davis Films, Highland Film Group ve Electric Shadow; yeni bir yönetmen, senarist ve başrol oyuncusuyla The Crow’un yeniden çevrimini hayata geçirmeyi planlıyor.

Film yönetmen koltuğunda kimin oturacağı ve oyuncu kadrosu ise henüz açıklanmadı. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up