The Crown’un Yeni Sezonundan ve Yeni “Elizabeth”ten İlk Kare

Diziler Manşet

Netflix, The Crown’un önümüzdeki sezonunda Kraliçe II. Elizabeth’i canlandıracak olan, ayrıca Broadchurch ve Night Manager’ın başrollerinde oynayan Olivia Colman’ın ilk görüntüsünü yayınladı.

Bir fincan ile çay içerken görüntülenen Colman, Left Banks Pictures draması olan The Crown’un birinci ve ikinci sezonunda Kraliçe II. Elizabeth’i canlandıran Claire Foy’un yerini aldı.

Olivia Colman başrolü, Prens Philip’i canlandıracak olan Tobias Menzies ile paylaşıyor. Bunun yanında, kraliyet dramasının 2019’da başlayacak olan sezonunda Ben Daniels, Antony Armstrong-Jones’ı, Helena Bonham Carter ise Prenses Margaret’i canlandıracak.

İlk iki sezonda Vanessa Kirby’nin canlandırdığı Prenses Margaret’i ise Helena Bonham Carter canlandıracak.

1963’te başlayacak olan hikâye İngiltere’nin 1966’da Dünya Kupası’nı kazanması ve Beatles’ın yükselişi gibi olayları kapsayacak. Camilla Parker Bowles gibi karakterler de önümüzdeki sezon ortaya çıkmaya başlayacak.

Tobias Menzies ise Prens Philip rolünü Matt Smith’den devraldı.

Geçen hafta açıklanan Emmy ödüllerinde 13 dalda adaylık elde eden The Crown, drama dalında en iyi kadın oyuncu listesine Claire Foy’un adını taşımayı başardı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up