Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

“The Batman” İçin Kurt Cobain’den İlham Alındığı Açıklandı

Filmin yönetmeni “Matt Reeves” açıkladı.

Yayınlandı

tarihinde

Vizyona girmesi merakla beklenen “The Batman” filminin yönetmeni Matt Reeves, Bruce Wayne karakterini oluştururken Nirvana’nın solisti Kurt Cobain’den ilham aldığını belirtti.

Heyecanla beklenen Robert Pattinson‘lı The Batman filminin yönetmeni Matt Reeves‘den yeni açıklamalar geldi. Yönetmen Empire’a verdiği yeni röportajında, Bruce Wayne karakterini oluştururken Nirvana’nın solisti Kurt Cobain’den ilham aldığını belirtti. Reeves, daha önce Michael Keaton, George Clooney, Ben Affleck, Christian Bale gibi isimler tarafından canlandırılan Batman için daha farklı bir profil düşündüğünü de belirtti.

Yönetmen karakterin oluşum süreci hakkında şunları da ekledi: “Yazarken müzik dinlerim ve ilk perdeyi yazarken Nirvana’nın Something In The Way parçasını çaldım… İşte o zaman aklıma Bruce Wayne’i daha önce gördüğümüz playboy gibi resmetmek yerine büyük bir trajedi yaşayıp inzivaya çekilmiş başka biri gibi yapmak istedim. Bu yüzden Gus Van Sant’in Last Days belgeseliyle bu bağlantıyı kurmaya ve Kurt Cobain’in kurgusal versiyonunun bu tür çürüyen bir malikanede olduğu fikrini oluşturmaya başladım.

4 Mart 2022‘de vizyona girecek The Batman filminde Pattinson‘a Paul Dano, Colin Farrell, Jeffrey Wright gibi isimler eşlik ediyor.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood

Denzel Washington’lu The Equalizer 3 Geliyor

Filmin çekimleri bu sene içerisinde başlayacak.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Denzel Washington’ın yeniden ekranlara geleceği “The Equalizer 3″ filminin hazırlık aşamasında olduğu açıklandı.

Oscar’lı oyuncu Denzel Washington‘ın başrolünü üstlendiği aksiyon ve suç serisi The Equalizer‘ın üçüncü filmi geliyor. Sevenlerini mutlu eden haber, son olarak The Tragedy of Macbeth filminde rol alan Denzel Washington‘dan geldi. Yeni filminin tanıtım toplantısında konuşan Washington, The Equalizer 3 filminin hazırlık aşamasında olduğunu açıkladı.

Çekimlerinin 2022 yılı içerisinde başlanması planlanan The Equalizer 3 filminin yönetmen koltuğuna, serinin diğer iki filmini de yöneten Antoine Fuqua oturacak. Oyuncu kadrosuna, konusuna ve detaylarına dair bilgilerin henüz gizli tutulduğu The Equalizer 3 haberleri için Sinefesto‘yu takipte kalın.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Aquaman and the Lost Kingdom Çekimleri Tamamlandı

Film, 16 Aralık 2022’de vizyona girecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

16 Aralık 2022’de vizyona girecek “Aquaman and the Lost Kingdom” filminin çekimleri tamamlandı.

DC hayranlarını sevindirecek haber, “Aquaman and the Lost Kingdom” filminin yönetmeni James Wan tarafından duyuruldu. Pandemi sebebiyle çekimleri uzun süre ertlenen Aquaman filminin devamı olacak Aquaman ve Lost Kingdom‘ın çekimleri tamamlandı. İlk olarak 2018 yılında seyirciyle tanışan Aquaman‘in ikinci filmi, 16 Aralık 2022‘de vizyona girecek.

Jason Momoa ve Patrick Wilson ile birlikte Aquaman and the Lost Kingdom‘ın yıldızlarla dolu kadrosunda Amber HeardWillem DafoeYahya AbdulMateen IINicole Kidman, Dolph LundgrenTemuera MorrisonRandall ParkIndya MooreJani Zhao ve Pilou Asbæk gibi isimler yer alıyor. Momoa aynı zamanda senarist David Leslie JohnsonMcGoldrick ile birlikte filmi de kaleme aldı.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Emma Watson “Harry Potter” Buluşmaları Hakkında Konuştu

Emma Watson, British Vogue’a konuştu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts ile bir araya gelen Harry Potter ekibinden Emma Watson, gelecek bir Harry Potter etkinliği için tekrar hazır olduğunu belirtti.

Harry Potter serisinin ilk filmi olan “Harry Potter and the Sorcerer’s Stone”un 20. yılına özel hazırlanan retrospektif programı “Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts”tan sonra, serinin bir daha toplanıp toplanmayacağı merak konusuydu. Serinin yıldız isimlerinden Emma Watson, British Vogue ile yaptığı röportajında 20 yıl sonra yapılması muhtemel görünen yeni bir Harry Potter buluşmasında orada olacağını açıkladı.

Filimin yapımcısı Chris Columbus dahil filmin oyuncularından Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason IsaacsGary Oldman, Imelda Staunton, Tom Felton gibi isimlerin katıldığı program, 1 Ocak 2022‘de HBO Max ekranlarında seyirciyle buluşmuştu. 

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler