The Batman Filmine Andy Serkis ve Colin Farrell Dahil Olabilir

Hollywood

Matt Reeves imzalı The Batman filminde Alfred Pennyworth karakterini Andy Serkis, Penguin’i ise Colin Farrell canlandırabilir.

Cloverfield, Let Me In ve War for the Planet of the Apes gibi beğeni kazanan filmlerle tanınan Matt Reeves‘in yazıp yöneteceği The Batman filmi için hazırlıklar devam ediyor. Robert Pattinson‘ın başrolünü üstlendiği filmde Catwoman karakterine Zoe Kravitz hayat verecek.

Batman çizgi romanlarının en önemli kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı canlandırması için bir süredir Jonah Hill ile görüşen Warner Bros., Hill ile şimdilik açıklanmayan nedenlerden dolayı anlaşamayınca farklı bir isme yöneldi ve karaktere hayat vermesi için Paul Dano ile anlaştı.

Batman filmi için adı geçen son isimler Andy Serkis ve Colin Farrell oldu. Filmde Penguin rolü için Seth Rogen ile görüşüldüğü ortaya çıkmış, ancak Rogen ile anlaşmaya varılamamıştı. Bugün çıkan haberlere göre Penguin’i canlandırması için Colin Farrell ile görüşüldüğü iddia edildi.

Bir başka isim olan Andy Serkis ile de Batman’in kâhyası ve en önemli destekçisi olan Alfred Pennyworth karakterini canlandırması için görüşmelere başlandı. İkilinin filmde yer alıp almayacağı ise henüz açıklanmadı.

Bruce Wayne’in bir olayın arkasındaki gizemi çözmeye çalışmasını konu alacak olan filmin 90’lı yıllarda geçmesi bekleniyor. Batman’in en zorlu düşmanlarından Penguin ile karşı karşıya kalmasını konu alacak film, birden fazla kötü karakteri de beraberinde getireceğini gösteriyor.

Son olarak Ben Affleck’in Batman rolüne veda ettiğini öğrenmiştik. Yönetmen, genç bir kahramanla yoluna devam edeceğini, rolü pek tanınmayan bir oyuncuya vermek istediğini dile getirmişti.

Matt Reeves’in yazıp yöneteceği yeni Batman filmi, 25 Haziran 2021’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up