The Addams Family Uyarlamasından Yeni Fragman

Günün Haberi Hollywood

The Addams Family’nin animasyon türündeki yeni uyarlamasından yeni bir fragman yayınlandı.

1938’de The New Yorker dergisinde yayınlanan bir karikatür serisi olarak başlayan The Addams Family, yıllar içerisinde birçok farklı uyarlamayla seyirci karşısına çıkmıştı. 60’lı yıllarda yayınlanan televizyon dizisi ile dünyada adından söz ettiren seri, 90’lı yıllarda beyaz perdede de yer edinmişti.

Conrad Vernon ve Greg Tiernan’ın yönetmenliğini üstlendikleri Addams Ailesi, bu yıl vizyona girecek animasyon film uyarlamasıyla geri dönüyor.

Senaryosunu Pamela Pettler ve Matt Liebergman’ın kaleme aldığı film, birbirinden tuhaf karakterlerden oluşan Addams Ailesi’nin hikayesini anlatıyor. Seslendirme kadrosunda Charlize Theron, Oscar Isaac, Chloe Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll, Bette Midler ve Allison Janney gibi tanınmış isimleri bulunduran filmin 13 Aralık’ta vizyona girmesi planlanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up