Terrence Malick’ten 3 Yeni Film

Dünya Manşet

Az ama öz filmler çeken, ‘The Thin Red Line’, ‘Badlands’, ‘The New World’ ve ‘The Tree of Life’ gibi unutulmaz başyapıtlara imzasını atan Amerikalı yönetmen Terrence Malick 2015 ve 2016 yılları içerisinde 3 yeni film ile geliyor. 

terrence-malick

Malick’in 3 filminde de birbirinden ünlü oyuncuların görev alması dikkat çekiyor.

Gerçek bir aşk arayışına odaklanan ‘Knight of Cups’ filminde Natalie Portman, Christian Bale, Isabel Lucas gibi isimler rol alıyor.

Bir aşk üçgenini anlatan müzikal drama ‘Weightless’ filminde ise Ryan Gosling, Christian Bale, Natalie Portman, Rooney Mara, Cate Blanchett, Val Kilmer, Clifton Collins Jr., Benicio del Toro ve Michael Fassbender’den oluşan dev bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

Natalie Portman ve Michael Fassbender

Natalie Portman ve Michael Fassbender, Knight of Cups ve Weightless filminde birlikte rol alıyor.

Filmin adı ilk olarak ‘Lawless’ olarak onulmuş fakat Terrence Malick, John Hillcoat’ın 2012 yılında çektiği film için bu adı kullanmasına izin vermiş. Kendi filmini de ‘Weightless’ olarak adlandırmış.

2016 yılında tamamlanması beklenen, dünyanın yaradılışı ve çöküşü, bilim ve ruh, doğum ve ölüm, makro kozmos ve mikro kozmosa odaklanan ‘Voyage of Time’ filminin IMAX olarak çekilecek ilk 40 dakikalık bölümünün anlatısını Brad Pitt, 35MM formatında çekilecek ikinci bölümünün anlatısını ise Cate Blanchett yapacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up