Terrence Malick’in Son Filminden İlk Görsel

Hollywood Manşet

Ünlü yönetmen Terrence Malick‘in müzik dramı Song to Song‘tan ilk kare geldi. Gelen karede filmin başrol oyuncuları Ryan Gosling, Michael Fassbender ve Rooney Mara bir arada görülüyor.

Teksas’ın Austin şehrinde geçen film iç içe geçmiş iki farklı çifti temel alıyor. Başarılı olmak için mücadele eden şarkı sözü yazarı çift Faye ve BV ile müzik ustası Cook ve ağına düşürdüğü garson bir kadın olarak ikiye ayrılan çiftler, baştan çıkarmanın ve ihanetin bir rock ‘n’ roll peyzajında sunulduğu dünyada başarıyı yakalamaya çalışıyor…

song to song

Filmin yıldız oyuncularla dolu oyuncu kadrosu içinde başrollere ek olarak Natalie Portman, Christian Bale, Cate Blanchett, Benicio Del Toro, Boyd Holbrook, Val Kilmer, Bérénice Marlohe ve Holly Hunter gibi isimler de yer alıyor.

Patti Smith, Lykke Li, the Black Lips, Iggy Pop, Florence and the Machine ve Red Hot Chili Peppers gibi ünlü müzisyenler de filmde konuk oyuncu olarak boy gösterecek. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Oscar ödüllü Emmanuel Lubezki üstleniyor.

Film Amerika’da 17 Mart 2017′de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up