Terminator Efsanesi Sil Baştan

Hollywood Manşet

Başrolde Arnold Schwarzenegger’ın yer aldığı 80’li yılların ünlü bilimkurgu filmi ‘Terminatör’, yeni yönetmenle çekilecek.

James Cameron’ın yönettiği Arnold Schwarzenegger’ın başrolde yer aldığı 1984 yapımı bilimkurgu filmi ‘Terminatör’ yeniden çekilecek. Terminatör serisinin haklarını tamamen kendine geçiren usta yönetmen, senarist ve yapımcı James Cameron, bir projeyle seriyi yeniden başlatmaya hazırlanıyor.

Yeni çekilecek Terminatör serisi için yönetmen koltuğuna Deadpool filminin yönetmeni Tim Miller’ın oturması bekleniyor. Miller ile anlaşmanın tamamlanmak üzere olduğu, Cameron ve yapımcı şirketin önemli bilimkurgu yazarlarıyla yeniden başlayacak Terminatör için çalışmalar yaptıkları öğrenildi.

Yeni Terminatör’ün 2019’da izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Terminatör’ün devam filmi Terminatör: Kıyamet Günü 1991’de James Cameron yönetmenliğinde, Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi ise 2003 yılında çekildi. Terminatör 4: Kurtuluş ise 2009’da seyirciyle buluştu. Beşinci film Terminatör: Genesis ise Alan Taylor’ın yönetmenliğinde 2015 yılında çekildi.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up